ANDROPOL S.A. – HORECA

Czy wiesz, że…

Jednym z wiodących segmentów produkcji Andropol S.A. są tkaniny pościelowe, hotelowe i restauracyjne, bielone, barwione oraz drukowane – przeznaczone do prania przemysłowego.

Bogata oferta Andropol S.A. obejmuje luksusową konfekcję pościelową i stołową, spełniającą surowe kryteria najbardziej wymagających obiektów hotelowych i restauracyjnych. Andropol S.A. proponuje konfekcję pościelową o różnorodnych rozmiarach, sposobach szycia i zapięcia, bawełnianą oraz bawełniano-poliestrową, atrakcyjną asortymentowo i cenowo. Oferujemy pościel  w klasycznej bieli, jak również w kolorach pastelowych.

W ofercie znajduje się ponadto konfekcja stołowa w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz odpasowane serwetki i serwety bankietowe. Nakrycia stołowe z naszych tkanin zdobią luksusowe restauracje, hotele oraz sale konferencyjne.

Konfekcja pościelowa i obrusowa szyta jest na indywidualne zamówienie klienta. Daje to gwarancję idealnego dopasowania rozmiaru i pełne zadowolenie finalnego odbiorcy.

A dodatkowo mocną stroną segmentu Horeca są ręczniki frotte z przeznaczeniem hotelowym. Cechuje je wysoka  wytrzymałość mechaniczna i doskonała chłonność wody. Do kompletu proponujemy również ekskluzywne szlafroki, kapcie hotelowe czy ochraniacze na materac. Nowością asortymentową jest szeroki wybór kołder i poduszek spełniających wysokie wymagania obiektów hotelowych. Wszystkie są do kupienia w tym sklepie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem hurtowym tego asortymentu – zadzwoń: 33 875 65 84