Pościel Andropol to sklep internetowy marki SWEET HOME firmy Andropol

null

POŚCIEL 140X200

null

POŚCIEL 160X200

null

POŚCIEL 180X200

null

POŚCIEL 200x220

null

KOCE

null

KOŃCÓWKI KOLEKCJI

null

SZLAFROKI

null

HORECA

null

DARMOWA DOSTAWA

od 300 zł

PRZYJAZNE ZWROTY

14 dni na zwrot towaru

SZYBKA WYSYŁKA

zamówienia

DOSKONAŁA

obsługa klienta

SWEET AKTUALNOŚCI

ANDROPOL S.A. – HORECA

Czy wiesz, że… Jednym z wiodących segmentów produkcji Andropol S.A. są tkaniny pościelowe, hotelowe i restauracyjne, bielone, barwione oraz drukowane – przeznaczone do prania przemysłowego. Bogata oferta Andropol S.A. obejmuje luksusową konfekcję pościelową i stołową, spełniającą surowe kryteria najbardziej wymagających obiektów hotelowych i restauracyjnych. Andropol S.A. proponuje konfekcję pościelową o […]

PRZEŚCIERADŁO, ALE JAKIE…?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór prześcieradeł, to, jakie wybierzesz zależy od Ciebie. Jednak należy pamiętać o doborze odpowiedniego rozmiaru uwzględniającego szerokość i wysokość materaca. Dobrze dobrane prześcieradło nie będzie się przesuwać w nocy i unikniesz ciągłego poprawiania. Jeśli wybieramy prześcieradło bez gumki, należy kupić trochę większe, aby łatwo boki […]

JAK PRAĆ ZAKUPIONĄ POŚCIEL?

Pranie wydaje się bardzo prostą czynnością, ale nic bardziej mylnego. Przy obecnej wielości tkanin, kolorów, mnogości środków do prania bardzo łatwo o pomyłkę, której skutki mogą się okazać katastrofalne dla naszych rzeczy. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać po zakupie nowej pościeli jest uważne przeczytanie etykiety czy tekstylnej metki załączonej do […]

OBSŁUGA KLIENTA BIAŁYSTOK

SKLEP STACJONARNY ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY – OBSŁUGA KLIENTÓW WYŁĄCZNIE ONLINE

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 15:00

Sobota:
nieczynne

E: sweethome@andropol.pl

Sklep Online T: +48 85 877 21 38

Allegro           T: +48 85 877 21 21

Tkaniny           T: +48 85 877 21 32

OBSŁUGA KLIENTA ANDRYCHÓW

SKLEP STACJONARNY ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY – OBSŁUGA KLIENTÓW WYŁĄCZNIE ONLINE

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Sobota:
nieczynne

 

Regulamin sklepu internetowego www.poscielandropol.pl

1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.poscielandropol.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową następujących towarów: konfekcja pościelowa, prześcieradła, narzuty, koce, szlafroki, ręczniki, poduszki, kołdry i inne.

Oferta prezentowana w katalogu wysyłkowym oraz na witrynie internetowej www.poscielandropol.pl ważna jest do wyczerpania zapasów.

2. Właścicielem sklepu www.poscielandropol.pl jest:
„Andropol” S.A.
ul. Krakowska 83
34-120 Andrychów

 

Siedziba handlowa:
„Andropol” S.A.
Przędzalniana 8
15-688 Białystok
rejestracja: Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000109997;
NIP 551-000-77-36, REGON  071000677;

ANDROPOL S.A. jest wiodącym producentem tkanin w Europie. W swojej ofercie posiadamy asortyment mający zastosowanie w wielu segmentach użytkowych. Zajmujemy się produkcją tkanin mundurowych dla armii, policji czy straży pożarnej oraz tkanin na odzież ochronną. Uznaniem cieszą się również nasze tkaniny odzieżowe, pościelowe oraz konfekcja pościelowa i stołowa. Andropol S.A. jest znany przede wszystkim jako lider w produkcji tkanin mundurowych dla polskiego wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej oraz dla militarnych odbiorców zagranicznych. Tkaniny produkowane przez Andropol muszą nie tylko spełniać najwyższe standardy jakości, określane według kryteriów MON, MSW i NATO, ale także sprawdzać się w szczególnych warunkach bojowych. Wyjątkowe parametry tkanin osiągnięto dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i stosowaniu profesjonalnych środków chemicznych.

W skład firmy Andropol wchodzą dwa zakłady produkcyjne: tkalnia w Andrychowie i wykończalnia tkanin w Białymstoku.

Andropol S.A. jako jeden z nielicznych zakładów na świecie oferuje tkaniny barwione oraz drukowane barwnikami kadziowymi i zawiesinowo kadziowymi, charakteryzującymi się bardzo wysokimi trwałościami wybarwień. Ważnym segmentem produkcji są tkaniny pościelowe, hotelowe i restauracyjne, bielone, barwione oraz drukowane – przeznaczone do prania przemysłowego. Dodatkowo Andropol S.A. to producent tkanin i konfekcji pościelowej do użytku domowego.

Gwarantem najwyższej jakości produkcji, jej stabilności i powtarzalności jest wdrożony, zintegrowany system zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego, zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 14001. Wyroby Andropol S.A. posiadają również certyfikat OEKO-TEX® Stdandard 100. Nasze produkty to połączenie tradycji, innowacyjności oraz jakości.

 

MARKI ANDROPOL S.A.

Andropol S.A. produkuje tkaniny wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Spektrum naszej produkcji obejmuje pięć marek promowanych przez Andropol.

Firma kurierska „DPD”

– wpłata na konto bankowe -15,00 zł brutto

– wysyłka za pobraniem – 20,00 zł brutto

 

Kurier INPOST

– wpłata na konto bankowe -11,00 zł brutto

– wysyłka za pobraniem – 13,00 zł brutto

 

DOSTAWA GRATIS:

Przy zamówieniu od 300zł

Formy płatności:

– Szybkie płatności internetowe PayU

– Przedpłata na konto bankowe: SANTANDER BANK POLSKA  S.A. 30 1090 1740 0000 0001 1338 1331

– Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (płatność za pobraniem).

 

 

 
Ta wiadomość zniknie za 20 s
Ajax Loading